Zwycięzcy konkursu pojechali do Gruzji

2019-10-07

Podróż do Gruzji dla klientów z koncesją B Dla większości z nas było to pierwsze spotkanie z Zakaukaziem, światem, w którym ściśle splecione są ze sobą tradycje kultury europejskiej, dziedzictwo imperium rosyjskiego (i radzieckiego) oraz azjatycki orient.

W czterodniowej wyprawie do Gruzji wzięli udział zwycięzcy konkursu organizowanego w II kwartale br. przez winiarnie Tbilvino oraz Dom Wina dla sprzedawców detalicznych i branży HoReCa. Nasza 13-osobowa ekipa wylądowała w Kutaisi 22 września. Przywitało nas słońce i chłodny wiatr spływający z Kaukazu.

Po ok. 3 godzinnej podróży dotarliśmy do stołecznego Tblilisi, gdzie czekały na nas pokoje w nowiutkim, luksusowym Hotelu Sheraton. Już pierwsza powitalna kolacja zaskoczyła nas kulinarną doskonałością i przepychem. I tak było codziennie. Każdy posiłek był celebrowaną uroczystością. Każde miejsce, do którego nas zapraszano było niezwykłe. Oprócz wspaniałego jedzenia w naszej pamięci pozostanie stare i nowoczesne Tblilisi, winnice Tblivino w Dolinie Alazani, średniowieczne monastery i zamki Kachetii oraz gruzińskie wina! Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach Domu Wina! Już w październiku rusza Izrael.

Kalendarium sprawdź kalendarz wydarzeń
pixelpixelpixelpixelpixelpixel