Tarichú – chilijskie ptaszki – nowość w ofercie

2021-02-15

 

kliknij i zarejestruj się na platformę hurtową

 

Wyjątkowa linia win ze słynnej chilijskiej winiarni Undurraga już dostępna w sprzedaży. Wina te, z charakterystycznymi dla Chile ptakami na etykietach, powstają wyłącznie dla jednego importera na świecie – krakowskiego Domu Wina.

Linia Tarichú to przede wszystkim świetne wina czerwone oparte na odmianach takich jak merlot, cabernet sauvignon i – rzecz jasna – carménère. Wśród nich wyróżnia się Tarichú Merlot, o przepięknym i nadzwyczajnie świeżym owocu, choć rzecz jasna miłośnicy win potężniejszych sięgną zapewne po wersję reserva.

Warto jednak spróbować także Tarichú Sauvignon Blanc Reserva, które potrafi zaskoczyć miłośników tej odmiany swoją aromatycznością – to wino głębokie, pełne i pachnące cytrusami, agrestem i świeżo skoszonym sianem. Niespodzianka z Chile dla miłośników Nowej Zelandii.

Linia chilijskich win Tarichú wyróżniająca się elegancką prezentacją, zdobyła miano ptasiej kolekcji. Umieszczone na etykietach win Tarichú akwarele z wizerunkami występujących na terenie Chile ptaków przykuwają wzrok zachęcając do zakupu. Trudno oderwać od nich oczy.

Kolekcja główna liczy 6 win; etykieta każdego z nich przedstawia innego przedstawiciela ptasiej rodziny:

W kolekcji win Tarichú Reserva, o etykietach zdobionych złotymi aplikacjami, znajdują się 3 wina czerwone i 1 białe. Oprócz niekwestionowanych zalet znajdującego się w butelkach wina, wyróżniająca je prezentacja sprawia, że stanowią idealny wybór wina na prezent.

W kolekcji w linii reserva dostępne są:

 

Poznaj wina Tarichú
Kalendarium sprawdź kalendarz wydarzeń
pixelpixelpixelpixelpixelpixel