Relacja z IV Spirytualiów Dwór Sieraków

2020-02-20

IV Spirytualia Dwór Sieraków

Wymiana doświadczeń, nauka i integracja środowiska były głównymi celami ogólnopolskiego spotkania dystrybutorów wódki z Sierakowa. Impreza odbyła się 23 stycznia 2020 w Dworze Sieraków już po raz czwarty. Wydarzenie otrzymało nową nazwę – Spirytualia Dwór Sieraków i pod tym szyldem będzie odbywać się w latach przyszłych.

W części konferencyjnej goście mieli okazje poznać zasady wytwarzania wódek smakowych oraz degustować je na prezentacji przygotowanej przez dyr. handlowego Domu Wina Pawła Dziubka. O zmianach, trendach i prognozach dotyczących konsumpcji i sprzedaży alkoholi mocnych na świecie mówił dyr. marketingu Domu Wina – Witosław Stępień. Ostatni wykład przygotowany przez red. Wojciecha Giebutę poświęcony był wykorzystywaniu beczek drewnianych do starzenia alkoholi mocnych. Z tą wiedzą uczestnicy wzięli udział w przedpremierowej degustacji Palonej Sauternes Cask Finished – nowego produktu linii superpremium.

Cześć integracyjna rozpoczęła się późnym popołudniem od spotkania przy grzańcu podawanym przy ogniskach rozpalonych w sierakowskim parku. Po kolacji na gości czekała niespodzianka – koncert grupy The Beatlemen, jednej z najbardziej żywiołowych kapel coverowych. Energia muzyki i zespołu udzieliła się gościom co było widać na parkiecie jeszcze długo po zakończeniu koncertu.

III Gala Kryształowych Karafek

Prezes Grupy Dom Wina Paweł Gąsiorek oraz dyrektor zarządzający Artur Boruta wręczyli karafki przedstawicielom tych firm które w pięciu kategoriach osiągnęły najlepsze wyniki w sprzedaży wódek Dwór Sieraków w roku 2019.

Dystrybutorem Roku została firma Wineonline z Warszawy, Sklepem Specjalistycznym Roku został Świat Konesera z Bielska Białej, w kategorii Restauracja Roku 2019 zwyciężył Gniecki Hotel & Restaurant z Hrubieszowa, nagroda dla sieci sklepów powędrowała do firmy Gagalon z Górnego Śląska. Za najciekawszy Debiut Roku uznano Bar Ósemkę z Gorzowa Wielkopolskiego.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim którzy swoją codzienna pracą budują sukces marki Dwór Sieraków.

Kalendarium sprawdź kalendarz wydarzeń
pixelpixelpixelpixelpixelpixel