Ogrody Wina HoReCa 2021

2021-10-27
21go października 2021 roku mieliśmy przyjemność gościć Państwa w malowniczo jesiennym ogrodzie Dworu Sieraków na spotkaniu branży gastronomicznej – Ogrody Wina HoReCa 2021. Była to pierwsza od dwóch lat okazja, by ponownie spotkać się z winiarzami i ekspertami winiarskimi osobiście i wziąć udział w prowadzonych przez nich warsztatach oraz skosztować ponad 100 win i alkoholi mocnych.

Podczas warsztatów swoje wina zaprezentowali: Cecilia Curi z Bodega Garzón, Giulia Sciotti z Fantini Wines, Mauricio Lorca z Grupo Foster Lorca, Roman Sečka z Zámecké Vínařství Bzenec oraz Wolfgang Hamm Stift Klosterneuburg.

Cieszymy się, że mogliśmy ponownie gościć u nas winiarzy nie tylko z Europy, ale także z tak odległych państw jak Urugwaj czy Argentyna.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także warsztaty na temat wódek sygnowanych marką Dwór Sieraków prowadzone przez Artura Borutę.

Poza prezentacjami producentów goście mieli również okazję dowiedzieć się od Wojciecha Giebuty, jak sprzedawać więcej wina w restauracji oraz jak łączyć wino z potrawami, natomiast Michał Bardel zaprezentował wina Afryki Południowej. Miłośnicy alkoholi mocnych mieli natomiast okazję poznać nowe propozycje w ofercie Wódek Dwór Sieraków oraz skosztować whisky Fettercairn i Dalmore.

W drugiej części imprezy odbył się Salon Degustacyjny, podczas którego każdy uczestnik mógł spróbować wybranych win z oferty ponad 30 dostawców! Podczas spotkania można było również odwiedzić stoisko z kieliszkami i ceramiką firmy Spiegelau.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Ogrodów Wina HoReCa 2021 za wspólnie spędzony czas oraz życzymy dynamicznego rozwoju ich biznesów.

Do zobaczenia w 2022 roku podczas kolejnej edycji salonu degustacyjnego dla branży HoReCa!

Kalendarium sprawdź kalendarz wydarzeń
pixelpixelpixelpixelpixelpixel