Oferta win dla sklepówAsortyment

Oferujemy wina i alkohole mocne od renomowanych producentów.


pobierz katalog hurtowy

dowiedz się więcej: tel (532 724 080)


Szkolenia

Rozumiemy, jak ważnym elementem w Państwa działalności jest wiedza na temat oferowanych produktów. Dlatego dokładamy wielu starań, by umożliwić klientom poznanie naszej oferty oraz pogłębienie wiedzy na temat win i alkoholi mocnych w oparciu o aktualnie panujące trendy. Dostarczając produkty wysokiej jakości, staramy się, by nasi doradcy mogli Państwu służyć fachową wiedzą i szkoleniami.

Działania motywacyjne

Wzajemne zaufanie to najważniejszy element biznesu. Nic tak doskonale nie buduje trwałych relacji jak wspólne działanie. Organizujemy wiele wydarzeń, na które zapraszamy zarówno swoich klientów, jak i dostawców umożliwiając spotkanie i wzajemną wymianę doświadczeń. Ponadto organizujemy ciekawe konkursy i wspólne wyjazdy do winnic.

Marketing

Staramy się dopasowywać nasze działania do potrzeb naszych klientów, dzięki czemu zapewniamy właściwe wsparcie w budowaniu Państwa biznesu. Śledzimy trendy, angażujemy się w wiele przedsięwzięć kulturalnych i gastronomicznych, intensywnie promując oferowane przez nas produkty. Budujemy rozpoznawalność naszych marek poprzez obecność w najważniejszych wydarzeniach winiarskich w Polsce. Nasi doradcy wspierają Państwa inicjatywy promocyjne, pomagając wypracować jak najbardziej efektywne rozwiązania marketingowe.

Dostawy

Szybkie i bezpieczne dostawy to gwarancja sukcesu w sprzedaży! Staramy się dostosować naszą logistykę do Państwa potrzeb. Towary dostarczamy w ciągu maksymalnie 48 godzin, w specjalnie zaprojektowanych kartonach, zapewniając profesjonalne zabezpieczenie butelek. Dzięki zaangażowaniu zespołu Biura Obsługi Klienta udaje nam się rozwiązywać wszelkie kwestie związane z dostawami towarów.

Kontakt

e-mail: t.zaborowski@domwina.pl
dowiedz się więcej: tel 532 724 080
tel: 12 638 13 80 wew. 33 lub 64


nasi przedstawiciele handlowi

pixelpixelpixelpixelpixelpixel