Izrael dla zwycięzców 24–27 lutego 2019

2019-03-01

Izrael przywitał dziesięciu zwycięzców konkursu sprzedażowego winiarni Golan Heights Winery słońcem, soczystą zielenią i kwiatami na drzewach.

Aby otrzymać bilet do Izraela, trzeba znaleźć się w pierwszej dziesiątce najlepszych sprzedawców win ze Wzgórz Golan. Konkurs otwarty jest dla wszystkich firm posiadających koncesję, czyli sklepów, restauracji i barów. Wycieczka jest warta wysiłku. Gospodarze zapewniają bardzo atrakcyjny program. Tegoroczny szlak prowadził przez Wzgórza Golan, Galileę, Nazaret i Cezareę aż do Jerozolimy. Celem wyjazdu było poznanie miejsca, gdzie powstaje wino i zrozumienie tego, jak niezwykłym siedliskiem są Wzgórza Golan. Ale Izrael to nie tylko wino. Tu na każdym kroku stykamy się z historią, religią i bogatą kulturą. Codziennie doświadczaliśmy ogromnej gościnności gospodarzy. Każdy posiłek był kulinarnym świętem. Po czterech dniach pobytu wróciliśmy do Polski urzeczeni pięknem Izraela, życzliwością jego mieszkańców – bogatsi o wiedzę i niezapomniane wrażenia.

W październiku 2019 rusza kolejna edycja konkursu z taką samą nagrodą – wyjazdem w lutym 2020. Zapraszamy wszystkich do udziału. Szczegóły u przedstawicieli handlowych Domu Wina.
Kolacja powitalna
w Tel Awiwie

Przed siedzibą Golan
Heights Winery w Katzrin

Na starym mieście
w Jerozolimie

Wspólne zdjęcie
w Jerozolimie
Kalendarium sprawdź kalendarz wydarzeń
pixelpixelpixelpixelpixelpixel